FAQ – Často kladené dotazy

Seznam pěti hlavních dotazů k rychlé půjčce:

1. Jak rychlá půjčka funguje?

Jedná se o krátkodobý úvěr na malou částku. K jeho sjednání nemusíte chodit na pobočku finanční společnosti, ani nejsou zapotřebí osobní schůzky s obchodním zástupcem. Místo toho stačí vyplnit on-line formulář, vybrat si cílovou sumu a vložit vaše osobní údaje.

2. Kolik si mohu půjčit?

Půjčka je koncipována na momentální potřebu klientů získat menší částku. Pokud si rychlou půjčku berete poprvé, můžete si půjčit 1 000 Kč. Jakmile ji splatíte, jako ověřený klient můžete příště získat vyšší částku.

3. Kdy a jak peníze získám?

Rychlá půjčka je založena na okamžitém odeslání peněz po schválení žádosti. Budete je tedy mít v příštích pracovních dnech. Při vyplnění formuláře si vyberte, zda chcete, aby vám peníze přišly bankovním převodem, nebo složenkou na poště.

4. Jak a kdy mám půjčku vrátit?

S rychlou půjčkou se neuvazujete na dlouhé měsíce či roky. Lze ji splatit v krátkém období od jejího získání. Většinou se jedná o termín několika málo týdnů.

Platit lze:

  • Bankovním převodem
  • Na poště
  • Vkladem v bance

5. Co když nestihnu splatit půjčku včas?

Není třeba zoufat. V první řadě se spojte s finanční společností, sdělte jí svou situaci (zpoždění výplaty nebo jiná komplikace) a požádejte o prodloužení doby splatnosti.

Získat rychlou půjčku